> Nastava

Autor: Maša Radovčić, 19. 5. 2011.

27. V. 2011. (PETAK)  -  VODNJAN – KAŽUNI - SVI UČENICI ŠKOLE

Ujutro svi dolaze u školu u uobičajeno vrijeme i odmah se kreće u  Vodnjan. Sa sobom ponijeti vodu, a marendu će organizirati škola. Povratak  kući je do 13 sati. Učenici će sudjelovati u radionicama  kažuna, a za razgledavanje kažuna organizira se vožnja malim vlakom.
Svirači neka ponesu roženice. J
U Vodnjan voze dva autobusa, jedan za niže, a  drugi  za više razrede.

30. V. 2011. (PONEDJELJAK)  – Cvijet za  Nazora-135. obljetnica rođenja V. Nazora
                                             Program ispred spomenika V. Nazoru.
                                            (V. Nazor je rođen 30. V. 1876. u Postiri na otoku Braču)

31. V. 2011. (UTORAK) – Susret Nazorovih škola u Rovinju- učenici od V. do VIII. razreda
                                      Obilježavanje 135. obljetnice Nazorova rođenja
                                      Kulturno-umjetnički program svake škole (sudjeluju Marko Valić,
                                      Daniel Škabić, Mateo Blašković (sviranje), Deborah Catela, Karla
                                      Peruško,  Anđela Knapić (recitacije)
                                      Sportski susret – odbojka u mješovitim ekipama
                                      Razgledavanje izložbe, filma

Polazak iz Krnice za Rovinj je u 8 sati iz Krnice.
                                          Povratak kući je oko 14 sati.

U Istarskoj županiji pet škola nosi Nazorovo ime. To su škole u Rovinju, Vrsaru, Pazinu, Potpićnu i Krnici. Tradicionalno se već četvrtu godinu održavaju susreti ovih škola. Do sada su održani susreti u Vrsaru, Krnici i Potpićnu.

31. svibnja je ujedno i Svjetski dan sporta!

2. VI. 2011. (četvrtak), sportski susret učenika nižih razreda od 8-11 sati
                                       Predstava o sportu za sve učenike, u 11. 30.
                                       Cijena 20 kn.

3. VI. 2011. (petak), jednodnevni izleti za učenike nižih razreda po Istri(cijena 150 kn u
                                 organizaciji Putničke agencije Brioni
                                 jednodnevni izlet za učenike V., VI. i VII. r. u Gorski kotar, u
                                 organizaciji Turističke agencije «Maremonti Istra» iz Pule,
                                 cijena  je 250 kuna.
                                 Za učenike koji ne idu na izlet, bit će organizirana nastava.

12. VI. 2011. (nedjelja), Čakavski sabor u Žminju (Deborah, Karla i Anđela)
18. VI. 2011.  (subota), Fažanski tanac (folkloraši KUD-a «M.Balota)