Završna priredba

Autor: Vedrana Keteleš, 1. 7. 2018.

Završna se školska priredba održala 14. lipnja 2018. u 19 sati, a središnja tema bila je „Homo na samanj“ pa su učenici malog zbora  pjesmom i pozvali sve prisutne na sajam. Leona Jalšovec kazivala je Balotine stihove „Dragi kamen“,  a Mark Jalšovec  Balotinu pjesmu „Koza“. Na roženicama su svirali Karlo Peruško, Erik Percan i Mauro Catela, a na harmonici Leonardo Peruško.

Starija i mlađa folklorna skupina predstavile su se balunom, a učenici drugog razreda Hajdi Fornažar, Una Buršić, Tea Percan, Elen Percan i Mark Jalšovec te Paola Krišto iz prvog razreda pjevali su stari napjev Zaspa Pave. Pjevanju su im se pridružili pjevači Nevija Grgorinić i Cvjetko Brgić iz KUD-a „Mae Balota“.

Učenici velikog zbora pjevali su „Ča je more“ i „Katarina zlata kći“, a učenice produženoga boravka prikazale su svoje plesno ostvarenje.

Učenici IV. razreda Mia Buić, Mila Cukon, Nina Vareško i Karlo Teković govorili su svoje stihove, a učenici IV. razreda predstavili su se i plesom te su se oprostili od razredne nastave.

Učenici osmog razreda prigodnim su se programom oprostili od osnovne škole.

Najuspješnijim učenicima i njihovim mentorima ravnateljica je uručila priznanja. To su Jure Cvek, Mark Kele, Karlo Peruško, Noel Bodetić, Erik Percan, Leonardo Peruško, Ivan Blašković, Patrik Buić, Leona Jalšovec, Nina Božak, Mila Cukon, Mia Buić, Leona Išić i  Nina Vareško.

« Svibanj 2024 »