PRODUŽNI BORAVAK
  Produženi boravak organiziran je u našoj školi za učenike od prvog do četvrtog razreda nakon prijepodnevne  redovne nastave i traje od 11:30 do 16:00 sati.
Za vrijeme boravka izmjenjuju se odmor, vrijeme za pisanje domaćih zadaća i slobodno organizirano vrijeme.
Raspored rada u produženom boravku:
> 11:30 – 13:00- Prihvat učenika i odmor od redovne nastave
> 13:00 – 13:30 – Objed učenika
> 13:30 – 15:00 – Pisanje domaćih zadaća
> 15:00 - Užina
> do 16: 00 – Slobodno organizirano vrijeme
U sklopu produženog boravka učenicima su osigurani ručak i užina.
Zajedničkim snagama ustrajemo u razvijanju pozitivnih prehrambenih i higijenskih navika te kulture međusobne komunikacije. Privilegirani velikim okolišem škole, mnogo vremena provodimo u raznim sportskim i rekreativnim aktivnostima u okolišu škole.
Svaki učenik domaće zadaće rješava vlastitim tempom, uz pomoć i poticanje učiteljice. Također, učenici viših razreda rado pomažu učenicima nižih razreda. Preostalo slobodno vrijeme provodimo u igranu društvenih igara, crtanju, bojanju, slušanju glazbe, gledanju dječjih filmova. Već tradicionalno, naše vrijedne ruke izrađuju ukrase za božićno drvce koje i sami kitimo.
Redovito obilježavamo sve važnije datume i blagdane kroz razgovor i kreativno-likovne radionice, koje su učenicima posebno zanimljive. Nastali radovi ukrašavaju i oplemenjuju naš svakodnevni radni prostor.
Boraveći u produženom boravku učenici bogate svoje znanje, razvijaju radne navike, kreativnost, samopouzdanje, osjećaj uspješnosti, toleranciju te stvaraju pozitivnu sliku o sebi.
Učiteljica
Arlena Škabić

KAPE I RUKAVICE PRODUŽENOG BORAVKA

U produženom smo se boravku zabavili izradom kapa i rukavica i tako se pripremili za hladne zimske dane.

Dio atmosfere koju smo zabilježili pogledajte u foto-galeriji.

Učiteljica

Arlena Škabić