OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE

Autor: Maša Radovčić, 3. 9. 2021.

U ponedjeljak 6. rujna 2021. počinje školska godina 2021./2022.
Za učenike viših razreda nastava počinje u 8 sati. Školski autobus kreće iz Kavrana u 7 sati.
Za učenike nižih razreda nastava počinje u 8;45 sati. Školski autobus kreće iz Kavrana u 8 sati.
U školskom autobusu učenici moraju nositi maske za lice, na ulazu dezinficiraju ruke, a svaki dan sjedaju na isto mjesto u autobusu. Braća i sestre sjede zajedno.
Prijevoz učenika obavlja Autotrans/Arriva.
Organizacija prvog dana nastave
Prvi sat vode razrednici i učenici preuzimaju udžbenike. Učenici dobivaju raspored sati za prvi tjedan. Nakon prvog sata autobus prevozi učenike viših razreda kući, a u školu dolaze učenici nižih razreda. Svi se u školi zadržavaju jedan školski sat.

Raspored vožnje školskog autobusa
Viši razredi
Autobus kreće iz Kavrana u 7 sati i redom se na stanicama ukrcavaju učenici 5.,6.,7. i 8. razreda i silaze u Krnici. Autobus nastavlja u Rakalj po učenike 5.,6.,7. i 8. razreda i dovozi ih u Krnicu.
Autobus ne ulazi u Išiće.
Niži razredi
Autobus kreće iz Kavrana u 8:00 te se redom ukrcavaju svi učenici nižih razreda.
Autobus ne ulazi u Velike Vareške, Male Vareške, Joviće, Išiće i Mutvoran.
 Učenici iz ovih mjesta autobus čekaju na najbližoj stanici.
Učenici 3. i 4. razreda silaze u Krnici.
Učenici 1. i 2. razreda iz Krnice ukrcavaju se u autobus i nastavljaju vožnju u školu u Rakalj s ostalim učenicima 1. i 2. razreda koji su došli iz pravca Proštine.
Učenici 3. i 4. razreda iz Raklja ukrcavaju se u autobus i nastavljaju vožnju prema Krnici.
Uslijed epidemiološke situacije prijevoz učenika organiziran je velikim, a ne malim autobusom.

OBAVIJEST ZA RODITELJE PRVOG RAZREDA
Učenici prvog razreda prvi dan nastave dolaze u školu s roditeljima. Prijem učenika održat će se u školskom dvorištu u Raklju s početkom u 9 sati. Učenici neka u školu ponesu svoje torbe pa će dobiti i udžbenike koji će ih čekati na klupama.
U prvome tjednu neće se organizirati produženi boravak.

Svim učenicima sretan početak nove školske godine!

« Rujan 2021 »